Artem Elektrik Enerji Otomas. Mak. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Artem Elektrik Enerji Otomas. Mak. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yetkili Kişi:Kadir ARTAN - Nurten YÜCE - Mevlüt Ateş - Osman ARTAN
Telefon:0

ARTEM Elektrik Enerji Otom. Mak. İnş. Müh. San. Ve Tic. Ltd. Şti. fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren EPC, Danışmanlık ve Tedarik firmasıdır.

ARTEM , GES yatırım, projelendirme, teknik danışmanlık, sistem tasarımı, anahtar teslim lisanslı ve lisanssız santral kurulumu ve sonrasında ise 2 sene ücretsiz bakım – onarım hizmeti vermektedir. Ayrıca Teşvik ve Destek programları ile entegre bir şekilde ilgili yönetmeliklere uygun projeler geliştirmekte olup finans, uygulama, kurulum, danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Orta Gerilim Şebeke işleri, Trafo kurulum devreye alma işlemleri, Güç artışı da dahil olmak üzere anahtar teslim OG işleri de yapmaktadır.

ARTEM, 1980 yılında kurulmuş, O günden bu güne bölgesinde istikrarlı bir şekilde hedeflerinden sapmadan gelişimine devam eden köklü bir firmadır.

Bölgesinde farklı sanayi alanında firmalara yol göstermiş öncülük etmiştir. Uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, optimum maliyetli, efektif çözümleri sunabilmekte, Elektrik, Enerji ve Otomasyon alanlarında anahtar teslim kurulum hizmetleri vermektedir.

ARTEM; bölgesinde birçok işin altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve ar-ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır.

Son derece geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan ARTEM, bölgesinde gün geçtikçe artan başarılı referanslarıyla yoluna devam etmektedir.